E.ON Benelux koopt NRE Energie
Leestijd: 1 minuutEnergiebedrijf E.ON Benelux koopt het Eindhovense NRE Energie. Het opgekochte bedrijf is de vijfde energieleverancier in Nederland en heeft zo'n 275.000 klanten voornamelijk in Zuid-Oost Brabant.
Met de overname zet E.ON haar eerste stap op de particuliere markt voor energie in Nederland. Het bedrijf wil wereldwijd de leidende energieleverancier worden.
NRE Holding, waarvan de aandelen in handen zijn van de gemeente Eindhoven en omringende gemeenten, is het transportbedrijf dat in deze regio opereert. Met de verkoop van de NRE Energie wordt vooruitgelopen op de voorgenomen splitsingswetgeving, zo meldt het persbericht. NRE Holding zal zich nu concentreren op het zo efficiënt mogelijk besturen en beheren van het regionale netwerkbedrijf.
E.ON Benelux is gevestigd in Rotterdam en is sinds haar oprichting in 2000 hard gegroeid. Op dit moment is het bedrijf actief op de grootzakelijke markt.
Intergas, het andere Brabantse energiebedrijf dat te koop staat, is niet opgekocht door E.ON.
Laatste nieuws
-
De goedkoopste energiecontracten voor zonnepaneelbezitters van 16 maart 2026
16 maart 2026 Levert u stroom terug en wilt u optimaal profiteren van uw zonnepanelen? Dit zijn de goedkoopste vas...
-
Dit zijn de goedkoopste energiecontracten van 16 maart 2026
16 maart 2026 Goedkoopste energieleverancier vinden? Bekijk de beste deals van 16 maart of maak een vergelijking. ...
-
De goedkoopste stroomcontracten van 16 maart 2026 voor gasloze huishoudens
16 maart 2026 Een gasloze woning verbruikt ongeveer 6000 kWh per jaar aan stroom. Bekijk of het op 16 maart 2026 l...
-
De goedkoopste stroomcontracten van 9 maart 2026 voor gasloze huishoudens
9 maart 2026 Een gasloze woning verbruikt ongeveer 6000 kWh per jaar aan stroom. Bekijk of het op 9 maart 2026 lo...
-
Dit zijn de goedkoopste energiecontracten van 9 maart 2026
9 maart 2026 Goedkoopste energieleverancier vinden? Bekijk de beste deals van 9 maart of maak een vergelijking. B...