Gaslicht.com voor de 7e keer Website van het Jaar
Gaslicht.com is opnieuw in de prijzen gevallen bij de verkiezing Website van het Jaar. Dit jaar zijn we verkozen tot Populairste Website in de categorie Vergelijking. Het is alweer de zevende keer dat we bij deze verkiezing een prijs winnen. Een prachtige erkenning waar we enorm trots op zijn!
![]()
Dat we opnieuw in de prijzen vallen, is niet vanzelfsprekend. Nederland telt veel vergelijkingssites voor energiecontracten. Bij Gaslicht.com maken we elke dag het verschil met persoonlijke klantenservice, een slimme en overzichtelijke energievergelijker en altijd actuele tarieven. Zo helpen we consumenten in een paar klikken aan de beste energiedeal.
De titel Populairste Website is een echte publieksprijs en wordt bepaald door het aantal uitgebrachte stemmen. Dat zoveel consumenten opnieuw voor Gaslicht.com hebben gekozen, betekent veel voor ons. Iedereen die op ons heeft gestemd: hartelijk dank!
Oprichter Ben Woldring: “De energiemarkt is voortdurend in beweging. Met stijgende energieprijzen, het naderende einde van de salderingsregeling en geopolitieke onrust was het afgelopen jaar uitdagend. Met ons bevlogen team van energiespecialisten werken we elke dag hard om energie vergelijken zo makkelijk en compleet mogelijk te maken. Dat consumenten ons opnieuw deze waardering geven, is een geweldig compliment voor het hele team.”