Energiebedrijf ONS mogelijk naar Eneco
Leestijd: 1 minuutDe gemeente Schiedam overweegt haar energiebedrijf ONS te verkopen aan het Rotterdamse energiebedrijf Eneco. ONS en Eneco beginnen hierover op korte termijn gesprekken, zo bevestigt het Schiedamse energiebedrijf vandaag in het Financieele Dagblad.
ONS voorziet zo'n 33.000 huishoudens in de regio van gas, stroom en water. Eneco is de derde energieleverancier van Nederland.
Het Schiedamse energiebedrijf heeft aanmerkelijk hogere tarieven dan Eneco. Laatstgenoemde staat met Eneco energie voor €970 per jaar in de TOP 10 van goedkoopste energiepakketten, terwijl een gemiddeld huishouden voor ONS-Energie ruim honderd euro meer moet betalen.
Klik voor meer informatie over deze bedrijven én over goedkopere aanbieders op de Energiewijzer op Gaslicht.com.
Reacties (1)
ik ken mensen die jarenlang hebben gestolen van jullie net gas e n stroom // interesse
Laatste nieuws
-
ACM: na uitbreken oorlog grepen consumenten naar vast energiecontract
13 mei 2026 Vast, variabel of dynamisch energiecontract? Na de oorlog in Iran heroverwegen massaal huishoudens ...
-
Energierekening verandert per seizoen
11 mei 2026 Netbeheerders stellen tijdsafhankelijke nettarieven voor. Wat betekent dit voorstel voor uw energier...
-
De goedkoopste energiecontracten voor zonnepaneelbezitters van mei 2026
4 mei 2026 Levert u stroom terug en wilt u optimaal profiteren van uw zonnepanelen? Dit zijn de goedkoopste vas...
-
De goedkoopste stroomcontracten van mei 2026 voor gasloze huishoudens
4 mei 2026 Een gasloze woning verbruikt ongeveer 6000 kWh per jaar aan stroom. Bekijk of het in mei 2026 loont ...
-
Dit zijn de goedkoopste energiecontracten van mei 2026
4 mei 2026 Goedkoopste energieleverancier vinden? Bekijk de beste deals van mei of maak een vergelijking. Bespa...