De onafhankelijke energievergelijker
Ben Woldring
Vragen? Stuur ons een Whatsapp-bericht

Gaslicht.com opnieuw genomineerd voor Website van het Jaar

door Maartje Sebek Leestijd: 2 minuten

Wat een eer! Dit jaar zijn we opnieuw genomineerd voor de Website van het Jaar-verkiezing. Deze keer in de categorie vergelijkingssite. Uiteraard willen we deze verkiezing opnieuw graag winnen en hiervoor hebben we uw stem nodig. Bent u tevreden over Gaslicht.com? Laat het ons weten en stem.

visualnominatiewvhj2020.png

2020 tot dusver..

Na onze winst van vorig jaar (beste én populairste Website van het Jaar) heeft ons team even op een roze wolk gezeten. Wat is het leuk dat ons harde werken wordt gewaardeerd! En daarna? Snel weer verder met onze passie: de beste energievergelijkingssite zijn én blijven.

Dit jaar tot zover:

  • Overstappers beoordelen onze service gemiddeld met een 9,6 via eKomi.
  • Elke dag zorgen wij voor de beste energiedeals in onze energievergelijker.
  • Ons team is met ruim 20% uitgebreid om de overstapervaring nóg beter te maken.
  • We hebben een nieuw filter geïntroduceerd: ‘Vrij van biomassa’.
    Hiermee heeft u de optie alleen energiecontracten zonder energie uit biomassa weer te geven.
  • Onze energie-experts hebben ruim 72.000 mensen persoonlijk te woord gestaan.
  • Ruim 5800 huishoudens hebben een Gaslicht.com deursticker op hun deur geplakt.
  • We draaien een pilot waarmee de consument controle heeft over eigen energiedata. Hierdoor wordt overstappen nog eenvoudiger.

Wat doen wij voor u

Dagelijks hebben wij de volle focus op de energiemarkt en zorgen ervoor dat alles up-to-date op onze website staat. Wij onderhandelen over de beste deals en zetten de voor- en nadelen van een energiecontract voor u op een rijtje. Overzichtelijk én onafhankelijk tonen wij het aanbod van de markt. En waarom we dit allemaal doen? Zodat u kunt besparen op uw energierekening en een contract heeft  afgestemd op uw persoonlijke voorkeuren. Besparen is nog nooit zo makkelijk geweest.

Stem op Gaslicht.com

Bent u tevreden en enthousiast over onze service? Stem dan op Gaslicht.com! Door te stemmen maakt u ook nog eens kans op een luxe weekend in een viersterrenhotel naar keuze, een SONOS PLAY:5 of een bol.com cadeaubon ter waarde van 100 euro.

buttonblog.png

Deel dit artikel op:
Geactualiseerd: vrijdag 4 september 2020

Maartje Sebek
Maartje Sebek Medewerker Marketing & Communicatie

Maartje was tot november 2021 werkzaam als Marketing en Communicatie medewerker voor Gaslicht.com.

Dit nieuwsbericht is ouder dan een jaar. Je kunt daarom niet meer reageren.

Laatste nieuws

Website van het Jaar

Vergelijk het volledige energieaanbod

Vergelijk objectief alle energieleveranciers. Bij ons stapt u gemakkelijk in drie stappen over. Overstappen via Gaslicht.com is altijd gratis. Vergelijk en stap over.

Navigatie