Enthousiaste reacties van zonnepaneelbezitters
Leestijd: 2 minutenSinds begin deze maand kunnen ook bezitters van zonnepanelen via Gaslicht.com en Energiewereld.nl eenvoudig vergelijken welk energiecontract het voordeligste is. Internetondernemer Ben Woldring heeft zijn energievergelijkingssites zo aangepast dat zowel het verbruikte als het opgewekte aantal kilowattuur in de vergelijking wordt meegenomen. Door zowel het verbruik als de eigen opwekking in te vullen wordt automatisch een overzicht geboden van de voordeligste energiecontracten. De vernieuwde sites zijn enthousiast ontvangen.
Vernieuwde Energievergelijker voorziet in behoefte
Bezitters van zonnepanelen maken al veelvuldig gebruik van de vernieuwde Energievergelijker, zowel op Gaslicht.com als op Energiewereld.nl. Dat de uitbreiding een welkome uitkomst is voor de 250.000 Nederlandse bezitters van zonnepanelen blijkt wel uit de positieve reacties. Het was geen eenvoudige opgave om alle verschillende saldeermethodes, terugleververgoedingen en werkwijzes van energieleveranciers te achterhalen. Des temeer zijn we ontzettend trots op de eerste ervaringen van onze bezoekers die we ontvangen via mail, telefoon, chat, whatsapp en eKomi.
Positieve reacties zonnepaneelbezitters
Overstappers via Gaslicht.com kunnen een beoordeling/waardering achterlaten over de ervaring mét en de service van Gaslicht.com via eKomi. Dat is een onafhankelijke feedback organisatie, die de beoordelingen beheerd en verzameld. Inmiddels zijn daar ook de eerste reacties binnen van zonnepaneelbezitters en hun ervaring met de vernieuwde Energievergelijker. Zie onderstaand de eerste ervaringen.
Benieuwd naar meer reacties? Alle -ruim 6300- beoordelingen van overstappers over Gaslicht.com zijn terug te vinden op de website van eKomi. Gemiddeld geven bezoekers een 9,2 als rapportcijfer waarmee we zijn onderscheiden met een zilveren keurmerk.
Jeanet Woldring is 25 jaar als directeur verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken. Ze is eindredacteur van de content, nieuws- en persberichten op de Bencom websites. Jeanet is gespecialiseerd in het onafhankelijk vergelijken van telecom en energie voor zowel de zakelijke als consumentenmarkt. Door jarenlange ervaring heeft ze een brede kennis van de ontwikkeling van deze geliberaliseerde markten en schrijft er ook regelmatig over.
Laatste nieuws
-
Vaste energietarieven sinds 2024 voordeliger dan dynamische contracten
3 juli 2025 Vast energiecontract in 2024 vaak voordeliger dan dynamisch, blijkt uit analyse Gaslicht.com. Lage t...
-
De goedkoopste energiecontracten voor zonnepaneelbezitters in juli 2025
1 juli 2025 Wij zetten elke maand de goedkoopste energiecontracten voor zonnepaneelbezitters op een rij. Dit zij...
-
Dit zijn de goedkoopste energiecontracten van juli 2025
1 juli 2025 Wij zetten elke maand de goedkoopste vaste, variabele en dynamische contracten voor u op een rij. Di...
-
ACM: Gasprijs iets hoger, recordhoeveelheid vloeibaar gas aangevoerd
23 juni 2025 De gasprijs op de groothandelsmarkt is afgelopen maand licht gestegen, terwijl Nederland een recordh...
-
De goedkoopste energiecontracten voor zonnepaneelbezitters in juni 2025
2 juni 2025 Wij zetten elke maand de goedkoopste energiecontracten voor zonnepaneelbezitters op een rij. Dit zij...