Stel uw energievraag aan Ben
Leestijd: 1 minuutMaandag 1 juni vindt weer het jaarlijkse energiespreekuur plaats. Samen met de Telegraaf, Vereniging Eigen Huis en ACM/Consuwijzer.nl wordt deze dag in samenwerking met Gaslicht.com georganiseerd om energie vragen te beantwoorden. Dus heeft u een vraag over stroom opwekken met zonnepanelen, over energie vergelijken of een ander energie gerelateerd onderwerp? Stel uw vraag en wie weet krijgt u persoonlijk antwoord van Ben Woldring!
Vragen e-mailen
Het energiespreekuur wordt voor de zesde keer georganiseerd. U kunt uw vraag tot maandag 1 juni 12.00 uur sturen naar energie@telegraaf.nl. Vervolgens ontvangt u via e-mail antwoord van de energiedeskundigen van Gaslicht.com, ConsuWijzer en/of Vereniging Eigen Huis.
Persoonlijk advies van Ben
Wilt u persoonlijk energieadvies van internetondernemer Ben Woldring, eigenaar van Gaslicht.com en Energiewereld.nl? Vermeld dan ook uw telefoonnummer, postcode en jaarlijkse gas- en stroomverbruik in uw e-mail. Of stuur de laatste jaarafrekening mee. Maandag zal Ben net als vorig jaar iedere honderdste vragensteller persoonlijk bellen om uw vraag te beantwoorden. Op Twitter.com kunt u hem ook een korte vraag stellen door #VraaghetBen te gebruiken.
Jeanet Woldring is 25 jaar als directeur verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken. Ze is eindredacteur van de content, nieuws- en persberichten op de Bencom websites. Jeanet is gespecialiseerd in het onafhankelijk vergelijken van telecom en energie voor zowel de zakelijke als consumentenmarkt. Door jarenlange ervaring heeft ze een brede kennis van de ontwikkeling van deze geliberaliseerde markten en schrijft er ook regelmatig over.
Laatste nieuws
-
Vaste energietarieven sinds 2024 voordeliger dan dynamische contracten
3 juli 2025 Vast energiecontract in 2024 vaak voordeliger dan dynamisch, blijkt uit analyse Gaslicht.com. Lage t...
-
De goedkoopste energiecontracten voor zonnepaneelbezitters in juli 2025
1 juli 2025 Wij zetten elke maand de goedkoopste energiecontracten voor zonnepaneelbezitters op een rij. Dit zij...
-
Dit zijn de goedkoopste energiecontracten van juli 2025
1 juli 2025 Wij zetten elke maand de goedkoopste vaste, variabele en dynamische contracten voor u op een rij. Di...
-
ACM: Gasprijs iets hoger, recordhoeveelheid vloeibaar gas aangevoerd
23 juni 2025 De gasprijs op de groothandelsmarkt is afgelopen maand licht gestegen, terwijl Nederland een recordh...
-
De goedkoopste energiecontracten voor zonnepaneelbezitters in juni 2025
2 juni 2025 Wij zetten elke maand de goedkoopste energiecontracten voor zonnepaneelbezitters op een rij. Dit zij...